منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 دلیل که باید با تکالیف نوشتن دانشگاه ناراحت باشید

7 دلیل که باید با تکالیف نوشتن دانشگاه ناراحت باشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سلام به زبان آموزان، امروز می خواهیم بفهمیم که چرا با نوشتن تکالیف دانشگاهی احساس ناراحتی می کنید.

در این پست، 7 دلیل مهم را برای شما توضیح خواهم داد که چرا از تکالیف نوشتن دانشگاه ناراحت هستید.

این مقاله بهترین در اینترنت است.

اگر این مقاله را با دقت بخوانید، همه چیز را در مورد ناراحتی از تکالیف نوشتن دانشگاه خواهید دانست.

من به شما تضمین می دهم که پس از مطالعه این مقاله، نیازی به خواندن مقاله دیگری نخواهید داشت. در واقع خوانندگان ما از این پست وبلاگ خوشحال هستند.

7 دلیل که باید با تکالیف نوشتن دانشگاه ناراحت باشید

تکالیف نوشتن کالج یک درد در گردن است و این یکی از چیزهایی است که دانشجویان در مورد کالج دوست ندارند. ممکن است به دلایل مختلفی از نوشتن احساس ناراحتی کنید. این ممکن است زمان زیادی طول بکشد یا به این دلیل که کار دشواری است که شامل مونتاژ بسیاری از اجزای فرعی است.

برای دیگران، علت در برخی از مشکلات پردازش، مانند نارساخوانی یا نارساخوانی است. صرف نظر از دلیل، دانش آموزانی که احساس آمادگی یا راحتی برای نوشتن ندارند، تمایل به نوشتن بیزاری دارند و از هر چیزی که مرتبط با آن باشد اجتناب می کنند.

نوشتن یک کار فکری پیچیده است که شامل بسیاری از مهارت‌ها می‌شود، که ممکن است به برخی از آنها به طور کامل یا تا حدی تسلط نداشته باشید. این مهارت‌ها شامل مواردی مانند درک مطلب، ایجاد استدلال‌های مستدل و واضح، برنامه‌ریزی استراتژی‌های نوشتاری و سازماندهی مؤثر ایده‌ها است.

ممکن است وقتی در این زمینه ها کمبود دارید احساس ناراحتی کنید زیرا نوشته شما ممکن است به روش های بی شماری رضایت بخش نباشد، از دستور زبان و نحو ضعیف گرفته تا سازماندهی نامشخص تا استدلال و استدلال ضعیف.

مسائل پیچیده این واقعیت است که بسیاری از دانش آموزان مهارت های خواندن نیز ضعیف هستند. به عنوان مثال، اگر در خواندن خود نتوانید نکته اصلی بحث را تشخیص دهید، بدیهی است که نمی توانید به صورت نوشتاری به آن نقطه پاسخ دهید.

علاوه بر این، بسیاری از دانش‌آموزان معمولاً فاقد مهارت‌های فراشناختی برای تشخیص حوزه‌هایی هستند که مهارت‌ها و دانش قبلی‌شان در آنها ناقص است و آن‌هایی که نیاز به بهبود دارند.

این مسائل می تواند شما را در برابر سوء تفاهم آسیب پذیر کند، مشکلی که در سطح کالج بسیار برجسته تر است. آنها می توانند به اتهام تنبلی، انگیزه ضعیف و نگرش قضاوتی منجر شوند.

در صورت عدم شناسایی و رسیدگی، مشکلات نوشتن می تواند منجر به از دست دادن شدید انگیزه، سرخوردگی عمومی تحصیلی و تضعیف روحیه شود. بنابراین، بیایید به بررسی برخی از دلایلی بپردازیم که ممکن است شما را در مورد تکالیف نوشتن کالج عصبی کند.

1. ترس از شکست

چگونه این کار را کامل کنم؟ از چه سبک نوشتاری استفاده کنم؟ آیا آنها برای همه چیز از من قدردانی می کنند؟ این سؤالات در ذهن دانش آموز وقتی غرق در تکالیف کتبی می شود، می گذرد. ترس از شکست می تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما شود، به خصوص اگر دستورالعمل هایی برای ایجاد نوشتار نداشته باشید.

2. هیچ پاسخ درستی وجود ندارد

اگر بیش از یک پاسخ صحیح وجود داشته باشد، معمولاً در مورد فرآیند نوشتن احساس سردرگمی می کنیم. ممکن است دائماً تعجب کنید که چگونه می توانید پاسخ درست را پیدا کنید. برای دانش‌آموزان، هر مهارت دیگری که یاد می‌گیرند راه‌حل درست و روش درست برای انجام آن را دارد.

خیلی ها به صورت احساسی به نوشتن می پردازند بدون اینکه بفهمند یک راه خاص یا درست وجود دارد. هنگامی که در مورد پاسخ صحیح گیج می شوید، احتمالاً دستان خود را بالا می آورید، تسلیم می شوید، درگیر نمی شوید یا تلاش را متوقف می کنید.

با این حال، زمانی که تکالیف را از یک سرویس کاغذنویسی آنلاین خریداری می کنید، می توانید بر این وضعیت غلبه کنید. CW Assignments دارای کارشناسانی در رشته‌های مختلف است که می‌توانند به شما کمک کنند تا تکالیف و تکالیف خود را از ابتدا ارزان بنویسید.

نویسندگان آنها مقالات سفارشی را طبق دستورالعمل شما تحویل می دهند. می توانید از چنین اسنادی به عنوان الگو برای تکالیف نوشتاری آینده استفاده کنید.

3. انتقاد از خود

ما بدترین منتقدان خودمان هستیم. خود انتقادی بیجا و بیش از حد اغلب ما را از نوشتن و انجام وظایف خود به موقع باز می دارد. اکثر دانش آموزان کار خود را با کارهای دیگران یا حتی با کارهای قبلی خود مقایسه می کنند.

این انتقاد از خود اغلب تا زمانی که دیگر نمی‌توانیم بهترین کارمان را با دید واقع‌گرایانه ببینیم و هیچ چیز به اندازه کافی خوب به نظر نمی‌رسد، ادامه می‌یابد. بنابراین، ما در مورد اینکه از کجا شروع کنیم یا چگونه ادامه دهیم تردید داریم یا نگران هستیم.

4. مدیریت ضعیف زمان

بسیاری از دانش آموزان مهارت های مدیریت زمان را ندارند. از آنجایی که آنها نمی توانند زمان خود را به طور موثر برنامه ریزی کنند، اغلب زمان کمی برای تکمیل تکالیف خود دارند.

حتی اگر آنها کار کتبی خود را قبل از پایان مهلت ارسال کنند، کیفیت اسناد بسیار مورد نظر باقی می ماند. دانش‌آموزان در کارهای مدرسه، مشاغل پاره وقت، تعهدات اجتماعی و مسئولیت‌های خانوادگی دستکاری می‌کنند و زمان کمتری برای انجام تحقیقات عمیق برای مقالات دانشگاهی باقی می‌گذارند. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از دانش آموزان به کمک متخصص نیاز دارند.

5. موضوعات دشوار یا غیر هیجان انگیز

در مقطعی از دانشگاه، به ناچار با موضوعی مواجه می شوید که دوست ندارید. چه آن را خسته‌کننده بدانی، چه احساس کنی در آن خوب نیستی، یا در درازمدت بی‌معنی به نظر می‌رسی، چنین تنفری می‌تواند بر انگیزه و تمایل شما برای مقابله با هر کار مرتبط با نوشتن تأثیر منفی بگذارد.

به طور مشابه، موضوعات و موضوعات پیچیده دلیل قابل توجهی برای اضطراب در تکالیف نوشتن دانشگاه هستند زیرا قبل از شروع نوشتن باید مفاهیم پیچیده را درک کنید.

6. تعویق

به تعویق انداختن کار دلیل دیگری است که باعث می شود در نوشتن تکالیف احساس ناراحتی کنید. به همین دلیل است که بسیاری از دانش آموزان در تکمیل و ارسال مدارک خود کوتاهی می کنند. آنها تصور می کنند که می توانند تکالیف خود را بعدا بنویسند و در نتیجه در آخرین لحظه شروع به کار روی آنها می کنند.

عجله برای پایان نوشتن و ترس از دست ندادن ضرب الاجل می تواند باعث شود که در انجام تکالیف احساس ناراحتی کنید.

7. مانع زبان

انگلیسی ممکن است زبان دوم شما باشد، که باعث می شود برخی از کارها بسیار چالش برانگیز به نظر برسند. مانع زبان می تواند شما را از احمق به نظر رسیدن به دلیل فقدان مهارت های گرامر و املایی بترساند. این می تواند باعث شود که نمرات پایین تری کسب کنید و از نوشتن متنفر شوید.

آخرین کلمه!

به طور کلی، دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما ممکن است با تکالیف نوشتن دانشگاه احساس ناراحتی کنید. اگر دانش آموز هستید و برخی از مشکلات ذکر شده در اینجا را تجربه می کنید، وقت آن رسیده که در عادات خود تجدید نظر کنید. در غیر این صورت در تکالیف کتبی موفق باشید.