منو سایت

نحوه عملکرد کلیک خودکار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه عملکرد کلیک خودکار

سلام دانش آموزان، امروز با نحوه عملکرد کلیک خودکار آشنا می شویم؟

در این پست Auto Clicker را به طور کامل توضیح خواهم داد. این مقاله بهترین در اینترنت است.

اگر این مقاله را با دقت بخوانید، همه چیز را در مورد نحوه عملکرد خودکار کلیک خواهید فهمید؟

من به شما تضمین می دهم که پس از مطالعه این مقاله، نیازی به خواندن مقاله دیگری نخواهید داشت. در واقع خوانندگان ما از این پست وبلاگ خوشحال هستند.

Autoclicker چگونه کار می کند؟

از کلیک مکرر دکمه های ماوس خسته شده اید؟ بازی ها و کارهایی که به صدها کلیک در ثانیه نیاز دارند، نه تنها انگشتان شما را خسته می کنند، بلکه می توانند برای بازیکنان بسیار خسته کننده شوند. در واقع، برخی از بازی ها شما را به حدی خسته می کنند که انگشتانتان به دلیل کلیک های مکرر بی حس می شوند.

این حتی بدترین قسمت هم نیست. موس شما به دلیل کلیک های مکرر به احتمال زیاد آسیب می بیند. دو راه حل برای این وجود دارد – می توانید از بازی/تسکی که نیاز به کلیک های مکرر دارد اجتناب کنید یا آن را خودکار کنید. اینجاست که یک کلیک خودکار وارد عمل می شود.

علاوه بر بازی ها، کلیک خودکار بیشتر برای کارهای ورود اطلاعات استفاده می شود. برای عملیاتی که نیاز به چند کلیک دارد، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار پیشرفته کلیک خودکار فرآیند را خودکار کنید تا کارهای سنگین را برای شما انجام دهد.

بدیهی است که این نرم افزار می تواند در زمان کلیک های مکرر روی صفحه برای شما صرفه جویی کند. توصیه می کنیم io autoclicker را از وب سایت رسمی یا از یک منبع قابل اعتماد مانند Sourceforge دانلود کنید.

Auto Clicker چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، Auto clicker نرم افزاری است که کلیک های ماوس را برای ویندوز، گوشی های هوشمند و تبلت ها خودکار می کند. با فعال بودن خودکار کلیک بر روی سیستم خود، می توانید بازی را در پس زمینه رها کنید و کارهای مهم دیگری را انجام دهید. کلیک خودکار از نتایج شما مراقبت می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعداد کلیک ها، فاصله زمانی مناسب برای کلیک ها و نوع کلیک را تنظیم کنید. بقیه را به این ربات ها بسپارید.

کلیک کننده خودکار IO

اگرچه آنها عمدتاً برای گیمرها مفید هستند، اما کلیک خودکار برای خریداران، اپراتورهای ورود اطلاعات، آزمایش‌کنندگان نرم‌افزار و سایر حرفه‌ای‌های درگیر در این حرفه که نیاز به کلیک‌های تکراری دارد نیز مفید است.

مهم نیست که چقدر کلیک نیاز دارید، کلیک کننده های خودکاری وجود دارند که می توانند تا 100000 بار در ثانیه کلیک کنند. این به شما برتری نسبت به گیمرهای دیگر می دهد.

کلیک خودکار چگونه کار می کند؟

Autoclick شامل صفحه‌ای است که دارای گزینه‌هایی است که به شما امکان می‌دهد فواصل کلیک، تعداد کلیک‌ها، میانبرهای صفحه‌کلید و سایر تنظیمات را تنظیم کنید. با توجه به ورودی ضبط شده شروع به کلیک کردن می کند.

بنابراین چگونه این ورودی را ضبط می کنید و دقیقاً چگونه می توانید خودکار کلیک کنید تا کلیک های ماوس خود را خودکار کنید؟ بیایید دریابیم که کلیک خودکار چگونه کار می کند.

ابتدا باید یک کلیک خودکار متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. برخی از ابزارها به صورت رایگان در دسترس هستند، در حالی که برخی دیگر یک طرح اشتراک دارند که چند دلار در ماه برای شما هزینه دارد.

پس از دانلود نرم افزار، آن را تحت ویندوز اجرا کنید. صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید تنظیمات کلیک را تنظیم کنید. تنظیمات مربوط به نیازهای بازی خود را پیکربندی کنید. برخی از ابزارها به تعداد بی نهایت کلیک اجازه می دهند و زندگی گیمرها را بسیار آسان تر و روان تر می کنند.

نحوه عملکرد کلیک خودکار

میانبر صفحه کلید را انتخاب کنید

استفاده از کلیکگر خودکار بسیار آسان است. پس از فشار دادن میانبر صفحه کلید، ابزار شروع به کلیک بر روی صفحه می کند. کاربر می تواند یک کلید میانبر تنظیم کند که می تواند یک کلید تک حرفی یا ترکیبی از کلیدها باشد. فقط مطمئن شوید که از کلیدهایی استفاده می کنید که به راحتی قابل به خاطر سپردن هستند و در صورت نیاز به فعال کردن ابزار می توانند به سرعت وارد شوند.

تصویر 3

فرض کنید “G + F5” را به عنوان میانبر صفحه کلید برای ابزار کلیک خودکار خود تنظیم کرده اید. برنامه بازی را باز کنید و این کلیدها را فشار دهید تا کلیک خودکار فعال شود. وقتی ابزار را باز می کنید، گزینه ای را می بینید که از شما می خواهد یک میانبر صفحه کلید ایجاد کنید که کلیک ها را فعال و غیرفعال می کند. بسته به ابزاری که استفاده می‌کنید، می‌توانید میانبر صفحه‌کلید یا دکمه ماوس (هر چیزی که راحت به نظر می‌رسد) انتخاب کنید.

ورودی های دیگر را ضبط کنید

کلیک خودکار حرکات ماوس را با توجه به ورودی ضبط شده تقلید می کند. باید کلیک‌ها، نوع کلیک‌ها، تفاوت زمانی بین دو کلیک متوالی، مختصات X و Y (جایی که می‌خواهید کلیک کنید) و سایر تنظیمات را وارد کنید.

این ابزار برای هر کاری که نیاز به کلیک های مکرر بر اساس ورودی ضبط شده شما دارد، کار می کند. البته بعدا می توانید این تنظیمات را تغییر دهید. پس از انجام تنظیمات، روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات در نرم افزار خودکار کلیک کنید.

کلید میانبر را فشار دهید تا کلیک خودکار شروع شود و پس از دریافت تعداد کلیک های مورد نظر، آن را متوقف کنید. فقط

آیا کلیک کننده های خودکار ایمن هستند؟

یکی از سوالات رایجی که گیمرها می پرسند این است که “آیا کلیک کننده های خودکار ایمن هستند”؟ خوب، کلیک‌کننده‌های خودکار، ربات‌هایی 100% قانونی و ایمن هستند که برای خودکارسازی کلیک‌های ماوس طراحی شده‌اند.

آنها به ویژه برای گیمرهایی که با کلیک ماوس مشکل دارند مفید هستند. این ابزارها عمدتاً برای Roblox و Minecraft استفاده می شوند، اما تقریباً با هر بازی که نیاز به صدها کلیک در ثانیه دارد، سازگار هستند.

بهترین مثال بازی های تیراندازی است که در آن باید چندین بار روی صفحه در مکان مناسب کلیک کنید تا دشمنان خود را بکشید و از خود دفاع کنید.

می‌توانید کلیک خودکار را برای قسمت کلیک فعال کنید، در حالی که می‌توانید با تماشای کاراکتر خود که دشمنان را می‌کشد و دنیا را کاوش می‌کند، بنشینید و استراحت کنید. برای مبتدیان واقعا مفید است.

وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، می‌توانید با دانستن اینکه کلیک‌کننده‌های خودکار ایمن هستند، خیالتان راحت باشد. با این حال، بهتر است قبل از دانلود ابزار، صحت و اعتبار آن را بررسی کنید. شما باید با نرم افزار کلیک خودکار که هزینه ای دریافت می کند بسیار مراقب باشید.

چند ابزار قابل اعتماد کلیک خودکار مورد اعتماد صدها هزار بازی عبارتند از OP Auto Clicker، OG Auto Clicker، Murgee، Auto Clicker Pro، Mouse Clicker و Free Auto Clicker.

سوالات متداول کلیک کننده خودکار

Q1: آیا Minecraft و سایر بازی‌ها به دلیل استفاده از کلیک خودکار ممنوع خواهند شد؟

پاسخ: بله. اگرچه این ابزار ایمن است، اما می تواند شما را از بازی هایی که کلیک های خودکار محدودی دارند ممنوع کند. به عنوان مثال، شما نمی توانید آن را در Roblox استفاده کنید.

سوال 2: آیا کلیک خودکار روی تلفن همراه کار می کند؟

پاسخ: بله، بسیاری از اتوکلیکرها روی تلفن همراه کار می کنند. این ابزار به‌جای خودکار کردن کلیک‌ها، ضربه‌های صفحه را خودکار می‌کند.

Q3: آیا کلیک خودکار رایگان است؟

پاسخ: برخی از ابزارها رایگان هستند، برخی دیگر پس از پایان دوره آزمایشی برای شما هزینه اشتراک هزینه دارند.

ردیف پایین

کلیک خودکار به این صورت است. مطمئن ترین نرم افزار کلیک خودکار را برای ویندوز خود دانلود کنید و کلیک های ماوس را برای Minecraft و سایر بازی ها به طور خودکار انجام دهید. با کلیک خودکار ممتاز، از یک تجربه بازی بدون درز لذت ببرید. امیدوارم کمک کند!