منو سایت

نحوه تغییر اندازه PDF به صورت آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سلام دانش آموزان، امروز می دانیم که چگونه به صورت آنلاین اندازه PDF را تغییر دهیم؟

در این پست پی دی اف Resize Online را گام به گام به تفصیل توضیح خواهم داد.

این مقاله بهترین در اینترنت است.

اگر این مقاله را با دقت بخوانید، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

من به شما تضمین می دهم که پس از مطالعه این مقاله، نیازی به خواندن مقاله دیگری نخواهید داشت. در واقع خوانندگان ما از این پست وبلاگ خوشحال هستند.

چگونه اندازه PDF را به صورت آنلاین تغییر دهیم؟

می توانید PDF خود را به MS Word، Excel، PPT، JPG، PNG، HTML و موارد دیگر تبدیل کنید. “Extract Single Images” را انتخاب کنید تا هر تصویر جداگانه در فایل PDF خود را در یک فایل JPEG جداگانه استخراج کنید.

می توانید محدوده صفحاتی را که می خواهید به PDF تبدیل کنید انتخاب کنید. از تمام صفحات PDF می توان استفاده کرد، یا می توانید فقط از چند صفحه انتخاب شده استفاده کنید. برای شروع تبدیل از PDF به فرمت های دیگر، روی دکمه “شروع تبدیل” در پایین این صفحه کلیک کنید.

چگونه اندازه PDF را تغییر دهم؟

شما به راحتی می توانید اندازه هر یک از فایل های PDF خود را از طریق ابزارهای آنلاین بسیار آسان تغییر دهید.

برای تغییر اندازه PDF، باید از ابزار http://pdfconverter.org استفاده کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرمتی را که می خواهید فایل خود را به آن تبدیل کنید انتخاب کنید. چندین گزینه در دسترس است، از جمله JPEG، PNG، و TIFF.

پس از انجام این کار، محدوده صفحات را با کلیک کردن روی دکمه “انتخاب صفحات” انتخاب کنید و سپس آن را روی شبکه روی صفحه بکشید تا تنها صفحاتی که می خواهید در کادرهای زرد ظاهر شوند.

وقتی همه چیز به درستی تنظیم شد، روی دکمه “شروع تبدیل” در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

فایل خود را آپلود کنید روی «انتخاب فایل» در جعبه ابزار بالا کلیک کنید. سپس فایل PDF مورد نظر برای تغییر اندازه را انتخاب کنید.

  • روی دکمه “انتخاب فایل” در جعبه ابزار بالا کلیک کنید.
  • فایل PDF خود را در رایانه خود انتخاب کرده و روی Open کلیک کنید.
  • PDF شما برای پردازش آپلود خواهد شد.

قالب مورد نظر را انتخاب کنید. شما می توانید PDF خود را به Word، Excel، PPT، JPG، PNG، HTML و موارد دیگر تبدیل کنید.

پس از انتخاب تنظیمات لازم، روی دکمه “تبدیل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرآیند تبدیل کامل شود.

سپس بسته به تنظیمات خود در یک برگه یا پنجره مرورگر جدید به فایل جدید تبدیل شده خود هدایت خواهید شد. برای اطمینان از اینکه اندازه PDF شما به درستی تغییر کرده است، روی دکمه “پیش نمایش” در جعبه ابزار بالا کلیک کنید.

همچنین می توانید فایل خود را به فرمت دیگری تبدیل کنید یا آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

“Extract Single Images” را انتخاب کنید تا هر تصویر جداگانه در فایل PDF خود را در یک فایل JPEG جداگانه استخراج کنید.

گزینه Extract Single Images به شما این امکان را می دهد که هر تصویر موجود در فایل PDF خود را به یک فایل JPEG جداگانه تبدیل کنید. این به ویژه در صورتی مفید است که تصاویر زیادی در فایل PDF خود داشته باشید، زیرا می تواند در وقت شما از استخراج هر یک از آنها صرفه جویی کند.

این ابزار به طور خودکار صفحه اول فایل PDF شما را استخراج می کند، اما اگر صفحات دیگری حاوی تصاویری هستند که شما نیز می خواهید استخراج شوند (به عنوان مثال، اگر چندین صفحه عکس یا نمودار وجود دارد)، سپس “Select Pages” را انتخاب کنید. و آن صفحات خاص را از منوی پیمایش در سمت چپ صفحه انتخاب کنید.

همچنین می توانید با استفاده از این گزینه با علامت زدن “فقط شامل” یا “فقط حذف” انتخاب کنید که آیا تصاویر را از بازیابی اضافه کنید یا حذف کنید.

همچنین می‌توانید تنظیمات برگزیده اضافی مانند کیفیت و اندازه تصویر را قبل از کلیک کردن بر روی «Extract Single Images» تنظیم کنید، سپس تمام صفحات انتخاب شده بر اساس آن تبدیل شده و در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می‌شوند.

محدوده صفحاتی را که می خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید. از تمام صفحات PDF می توان استفاده کرد، یا می توانید فقط از چند صفحه انتخاب شده استفاده کنید.

می توانید محدوده صفحاتی را که می خواهید به PDF تبدیل کنید انتخاب کنید. از تمام صفحات PDF می توان استفاده کرد، یا می توانید فقط از چند صفحه انتخاب شده استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید آن را به فایل های جداگانه تبدیل کنید، می توانید فقط یک صفحه را انتخاب کنید.

برای این کار کافی است روی منوی کشویی کنار «انتخاب محدوده صفحه» کلیک کنید و گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید. فرمت خروجی را انتخاب کنید. وقتی روی «Extract single images» کلیک می کنید، نرم افزار پیشنهاد می کند فایل های شما را در فرمت های مختلف از جمله TIFF و JPG ذخیره کند.

هر کدام از این گزینه ها برای کاربردهای مختلف مزایا و معایب خود را دارند. TIFF به طور کلی بهترین فرمت فایل برای حفظ کیفیت تصویر در نظر گرفته می شود، اما همچنین بسیار بزرگتر از فایل های JPG است.

برای شروع تبدیل از PDF به فرمت های دیگر، روی دکمه “شروع تبدیل” در پایین این صفحه کلیک کنید.

کافیست روی دکمه “شروع تبدیل” در پایین این صفحه کلیک کنید تا تبدیل از PDF به فرمت های دیگر آغاز شود. یک پنجره جدید باز می شود و دانلود به طور خودکار شروع می شود.

شما می توانید پیشرفت تبدیل خود را در این پنجره مشاهده کنید و پس از اتمام آن، به فایل های تبدیل شده دسترسی خواهید داشت.

نتیجه

و بس! اکنون می توانید فایل های تبدیل شده خود را به راحتی دانلود کنید. اگر می‌خواهید کار دیگری انجام دهید، مانند تبدیل PDF به فایل‌های JPG یا PNG، یا حتی استخراج تصاویر منفرد از یک فایل PDF، سایر ابزارهای تبدیل ما را بررسی کنید.