منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تابستان امسال سفر می کنید؟ 5 برنامه برتر برای درگیر نگه داشتن کودکان خردسال و آموزش دیده

تابستان امسال سفر می کنید؟ 5 برنامه برتر برای درگیر نگه داشتن کودکان خردسال و آموزش دیده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تابستان امسال سفر می کنید؟ 5 برنامه برتر برای درگیر نگه داشتن کودکان خردسال و آموزش دیده

سلام به زبان آموزان، امروز ما 5 برنامه برتر برای درگیر نگه داشتن کودکان خردسال را یاد خواهیم گرفت.

در این پست، برنامه های مختلف برای مشغول نگه داشتن کودکان نوپا را توضیح خواهم داد.

این مقاله بهترین در اینترنت است.

اگر این مقاله را با دقت بخوانید، همه چیز را در مورد سفر تابستان امسال و نحوه مشغول نگه داشتن کودکان خردسال و یادگیری خواهید دانست.

من به شما تضمین می دهم که پس از مطالعه این مقاله، نیازی به خواندن مقاله دیگری نخواهید داشت. در واقع خوانندگان ما از این پست وبلاگ خوشحال هستند.

5 برنامه برتر برای درگیر نگه داشتن کودکان خردسال و آموزش دیده

بر کسی پوشیده نیست که سفر با بچه های کوچک می تواند بسیار سخت باشد! بچه‌های کوچک چه در یک هواپیما یا یک ماشین سواری طولانی، به راحتی خسته می‌شوند و به چیزی نیاز دارند تا وقتشان را اشغال کند.

تأخیرهای غیرمنتظره مانند ترافیک یا لغو خطوط هوایی را اضافه کنید، و این کافی است که هر والدینی بخواهد تعطیلات تابستانی خود را رها کند!

خوشبختانه، والدین برای سرگرم کردن بچه ها در سفر انتخاب های زیادی دارند. با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت، کودکان به راحتی به برنامه هایی دسترسی دارند که نه تنها آنها را مشغول می کند، بلکه به آنها امکان می دهد چیزهای مفیدی را یاد بگیرند!

اگر در تابستان امسال به دنبال برنامه‌هایی برای سرگرم کردن فرزندانتان در سفر هستید، پنج انتخاب برتر ما در اینجا آمده است:

  • YouTube Kids
  • آکادمی کودکان – با استعداد و با استعداد
  • مدرسه بازی کاترپیلار گرسنه
  • Starfall ABC
  • مثل نستیا درس بخون

1. YouTube Kids

YouTube Kids

یوتیوب به خاطر محتوای نامناسبی که هدفش کودکان است، رپ بدی دریافت کرده است. چیزی که بسیاری از والدین نمی‌دانند این است که نسخه‌ای از این برنامه برای کودکان وجود دارد که محتوا را برای ایمن‌تر کردن آن برای کودکان فیلتر می‌کند.

در حالی که YouTube Kids در ابتدا مشکلات خود را داشت، این برنامه بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است و محتوای مفیدی برای تماشای کودکان دارد. با استفاده از تنظیمات حریم خصوصی، والدین می‌توانند نحوه مدیریت محتوا در برنامه را انتخاب کنند و بر آنچه بچه‌ها تماشا می‌کنند نظارت کنند.

برای تجربه آموزشی بیشتر، بچه‌ها را به ویدیوهایی هدایت کنید که مفاهیم آموزشی را بررسی می‌کنند، کتاب‌های آهنگ ویدیویی، و ویدیوهایی که هنر و صنایع دستی را به بچه‌ها آموزش می‌دهند.

2. آکادمی کودکان – با استعداد و با استعداد

آکادمی کودکان

Kids Academy’s Talented and Gifted یک برنامه یادگیری جامع برای سنین 2 تا 10 سال است که آموزش اولیه را با ارائه فعالیت های یادگیری تعاملی سرگرم کننده می کند.

این برنامه درس هایی را در مورد موضوعات از سراسر برنامه درسی از طریق فیلم ها، بازی ها، آزمون ها و کاربرگ های تعاملی ارائه می دهد که می توانند هم به صورت آنلاین و هم آفلاین بازی کنند! بچه ها در حین بازی و حل پازل و پیچ و خم روی مهارت هایی مانند آواز، خواندن، نوشتن، ریاضی، علوم و غیره کار می کنند.

چه خوب این است که با مهارت های فرزندتان رشد می کند تا او را در مسیر یادگیری ثابتی نگه دارید که بیشتر از سفر شما طول بکشد! والدین می توانند برای شروع به کار فرزندانشان در هنگام سفر مشترک شوند، اما پس از بازگشت به خانه با ردیابی یادگیری فرزندشان از طریق ردیاب پیشرفت و ایمیل های هفتگی ادامه دهند!

3. مدرسه بازی کاترپیلار گرسنه

مدرسه بازی کاترپیلار گرسنه

کتاب The Very Hungry Caterpillar اثر اریک کارل یک کتاب کلاسیک برای کودکان است که همه کودکان آن را دوست دارند و اپلیکیشن های مختلفی بر اساس این کتاب وجود دارد که به یادگیری کودکان کمک می کند.

مدرسه بازی Hungry Caterpillar یکی از بهترین ها است و شامل انواع بازی ها و پازل هایی است که به کودکان کمک می کند مهارت های اساسی مانند شمارش، مرتب سازی، خواندن و نوشتن را تمرین کنند. شخصیت های تعاملی و تصاویر زیبا به کودکان در هنگام کار با برنامه، یادگیری در حین بازی انگیزه می دهند!

4. ABCs of Starfall

Starfall ABC

برنامه Starfall ABCs منحصر به فرد است زیرا کاملا رایگان است و به لطف حامیان در دسترس است. این برنامه مهارت های سوادآموزی اولیه را تقویت می کند و در عین حال از طریق کشف و بازی به کودکان انگیزه می دهد.

کودکان بازی می کنند و با حروف و صداها تعامل می کنند تا به تقویت مهارت های خواندن اولیه کمک کنند. کودکان نه تنها از بازی کردن این بازی ها لذت خواهند برد، بلکه مهارت های خواندن پایه را نیز با یادگیری تشخیص حروف و صداهای آن ها در خود ایجاد خواهند کرد.

5. مثل نستیا مطالعه کنید

 مثل نستیا درس بخون

با این برنامه جدید هیجان‌انگیز، با ولاگر یوتیوب مورد علاقه فرزندانتان، نستیا، بازی کنید و یاد بگیرید. نام برنامه چه کسی است – Learn Like Nastya با کمک مربیان حرفه ای ایجاد شده و با در نظر گرفتن کودکان خردسال طراحی شده است.

این کتاب به جنبه های اساسی محیط نزدیک کودک مانند خانواده، دوستان، خانه، احساسات، عواطف و غیره می پردازد.

فعالیت های متنوع برنامه Learn Like Nastya دانش آموزان جوان را تشویق می کند تا دنیای گسترده اطراف خود را کشف کنند و برای مدرسه آماده شوند.

موضوعاتی که در این برنامه نیز پوشش داده می شود، مهارت های مقدماتی مانند الفبا، آوازهای اولیه، واژگان، حس اعداد و موارد دیگر است. از آنجایی که این برنامه یک شخصیت معروف مورد علاقه را ادغام می کند، بچه ها مشتاق هستند با هم بازی کنند و کنجکاوی طبیعی خود را برای یادگیری با نستیا کشف کنند!

ما امیدواریم که شما به طور کامل در مورد بهترین برنامه ها برای مشغول نگه داشتن کودکان نوپا درک کرده باشید، اگر هنوز هم متوجه نشده اید، لطفاً برای ما نظر دهید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، می توانید این پست را به اشتراک بگذارید.