منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • چرا آموزش کامپیوتر در سال 2021 بسیار مهم است؟

چرا آموزش کامپیوتر در سال 2021 بسیار مهم است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در دنیای امروز، هر دانش آموز مدرسه ای در همه جا یاد می گیرد که برق چگونه کار می کند، چگونه یک قضیه اساسی را اثبات کند، چگونه یک قورباغه را تشریح کند. این بدان معنا نیست که آنها می خواهند مهندس برق، ریاضیدان یا زیست شناس شوند. هر کودکی انتخاب نمی کند که این مشاغل را دنبال کند. این موضوعات به گونه ای آموزش داده می شوند که دانش آموزان یاد بگیرند که دنیای اطراف آنها چگونه کار می کند.

به همین ترتیب، کودکان مدرن نیز باید بدانند که الگوریتم کامپیوتر چیست و اینترنت چگونه کار می کند. اگرچه امروزه رایانه ها بر هر زمینه کاری تأثیر می گذارند، ما از این واقعیت متأسفیم که بیشتر مدارس در هند نحوه کار رایانه ها را آموزش نمی دهند.

Learn Computer Academy به دانش آموزان می آموزد که چگونه وب سایت ایجاد کنند و برنامه های کاربردی وب را توسعه دهند. اگر فکر می‌کنید که ما می‌خواهیم هر دانش‌آموزی را مجبور به یادگیری کدنویسی کنیم، احتمالاً در اشتباه هستید. ما بر این باوریم که کودکان باید علوم کامپیوتر و برنامه های کاربردی را بیاموزند، که حوزه بسیار وسیع تری برای یادگیری در مورد نحوه عملکرد فناوری، نحوه تغییر نرم افزار دنیای ما و نحوه مشارکت در آن جهان است.

یک برنامه کامپیوتری چیزی فراتر از فناوری است. این به ما کمک می کند تا منطق، توانایی حل مسئله و خلاقیت خود را بهبود بخشیم.

اولین کامپیوتر یادگیری کامپیوتر در سال 2021 بسیار مهم است
اولین کامپیوتر جهان

در اینجا تصویری از اولین کامپیوتر ساخته شده در سال 1943 را مشاهده می کنید. اولین برنامه کامپیوتری در سال 1843 نوشته شد، بنابراین از نظر فنی، علم کامپیوتر به فناوری محدود نمی شود.

فناوری ساختمان تنها کاری نیست که کامپیوترها انجام می دهند. این در مورد حل مسائل با توسعه الگوریتم است. آدا لاولیس حتی قبل از اختراع کامپیوتر الگوریتم هایی نوشته اند که من آن را دلیلی بر آنچه می گویم می دانم. شما می توانید در مورد او در اینجا بخوانید.

آدا لاولیس اولین برنامه نویسی که الگوریتم هایی برای ماشین ها نوشت
آدا لاولیس (1815-1852)

در نتیجه، علم کامپیوتر دیگر فقط یک مهارت برای تضمین شغل نیست. امروزه علوم کامپیوتر بخشی جدایی ناپذیر از هر شغلی است که قصد دارید در سال 2021 داشته باشید.

کسانی که ادعا می کنند علم کامپیوتر برای همه نیست، نکته را از دست می دهند. فرقی نمی کند موضوع را دوست داشته باشید یا نه. علوم کامپیوتر به اندازه ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و غیره ضروری است. ما این دروس را در مدرسه آموزش نمی دهیم چون سرگرم کننده است. دانستن آنها به ما کمک می کند تا در جهان بهتر عمل کنیم و بهتر از آن قدردانی کنیم.

ما از ریاضیات برای درک خریدها، وام ها و ارزش آنچه می پردازیم استفاده می کنیم. درک علوم پایه کامپیوتر به ما درک بهتری از اینترنت، نحوه ارتباط گجت‌ها و اینکه فناوری چگونه می‌تواند بر زندگی ما تأثیر بگذارد، می‌دهد.

مطالعه در
سیستم آموزشی ما در گذشته گیر کرده است

سیستم آموزش عمومی ما اساساً ناکافی است، بنابراین سؤال واقعی این است: آیا می تواند تکامل یابد؟ ما جدا از یک سیستم شکسته، از مشکلات اجتماعی نیز رنج می بریم. آیا تحصیل در رشته کامپیوتر برای هر دانش آموزی امکان پذیر است؟

امروزه مهارت های کامپیوتری یک نیاز ضروری برای بسیاری از مشاغل است. دانش آموزان بدبخت در این جامعه باید سواد کامپیوتری داشته باشند، زیرا این امر آنها را برای بازار کار امروز یا آموزش عالی آماده می کند.

همچنین، به آنها کمک می کند تا مشاغل پردرآمدتری پیدا کنند. در نتیجه، فقدان مهارت‌های اولیه رایانه قطعاً به نظر می‌رسد مانع رشد فرد می‌شود.

اگرچه آنها با رایانه ارتباط داشته اند، اما بیشتر این دانش آموزان شایسته هرگز از رایانه استفاده نکرده اند و بنابراین درک درستی از رایانه ندارند. از آنجایی که مدارس دولتی محکوم به نداشتن آزمایشگاه‌های C کافی هستند، باید به هر دانش‌آموز توصیه کنیم که سطح سواد رایانه‌ای را به سرعت کسب کند تا حداقل بتواند در ارتباط بماند.

برای جوانان مفید خواهد بود که زودتر به کامپیوتر عادت کنند.

اکثر مدارس خصوصی آموزش کامپیوتر ارائه می دهند، اما بسیاری از مدارس دولتی و سایر موسسات آموزش کامپیوتری با کیفیتی در کشور ما ندارند.

یکی از دلایل اصلی این مشکل فقدان یک آزمایشگاه کامپیوتری است که به خوبی نگهداری می شود. در دسترس بودن منابع آموزشی با کیفیت بالا چالش دیگری است که بسیاری از مؤسسات دولتی با آن مواجه هستند.

در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، استفاده از اطلاعات و فناوری در محیط یادگیری در به حداکثر رساندن پتانسیل همه فراگیران بسیار مفید خواهد بود. استفاده از نرم افزارهای آموزشی و رایانه در کلاس های درس به طور مستقیم بر نتایج یادگیری دانش آموزان تأثیر می گذارد.

چرا مدارس دولتی به آزمایشگاه کامپیوتر نیاز دارند؟ دانش کامپیوتر در حال حاضر یک نیاز اساسی در دنیای مدرن است. سواد رایانه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا در محیط یادگیری امروزی رقابتی تر شوند.

همچنین شانس آنها را برای به دست آوردن شغلی با درآمد بالاتر افزایش می دهد. بی سوادی کامپیوتری مانع پیشرفت تحصیلی است.

اهمیت سواد کامپیوتری چیست؟

ثابت شده است که رایانه ها می توانند محتوای غنی ارائه دهند که به کاربران کمک می کند موضوعات، تکنیک های جدید را یاد بگیرند، دانش بیشتری در موضوعات مختلف به دست آورند و دانش به دست آمده را برای بهبود عملکرد در موضوعات مختلف به کار گیرند. فرآیند یادگیری با کامپیوتر سرگرم کننده تر و جذاب تر می شود.

ثبت نام در مرکز کامپیوتر کافی نیست، دانش آموزان نیز باید به یادگیری علاقه مند باشند. یک دانش آموز مشتاق باید یک کامپیوتر در خانه داشته باشد. همچنین، دانش آموزان باید بهترین مکان را برای مطالعه پیدا کنند. با این حال، پیدا کردن بهترین مکان خیلی آسان نیست.

پس چگونه می توانیم بین یک موسسه خوب و یک موسسه برتر تفاوت قائل شویم؟ معیارها باید به شرح زیر باشد:

 1. دانشجویان موفق معیار هر موسسه ای هستند. ما می توانیم میزان موفقیت یک موسسه را از وب سایت آن بدانیم.
 2. موسسه ای که حضور خود در شبکه های اجتماعی را درجه یک می داند باید وب سایت خود را داشته باشد.
 3. سپس امکانات و زیرساخت های آن می آید. در سال 2021، یک مؤسسه باید دارای رایانه های پیشرفته با اینترنت پرسرعت با فضای کلاسی دلپذیر باشد.
 4. مهمترین معیار، مربیان و راهنماهای بسیار ماهر است. هر کودکی دنیا را از منظر متفاوتی می بیند. مربیان باید از این موضوع آگاه باشند و متناسب با آن با دانش آموزان رفتار کنند.
 5. ما در جهانی دائما در حال تغییر زندگی می کنیم. در مقابل، سیستم آموزشی هند با دنیا تکامل نیافته است. همین امر در مورد اکثر موسسات آموزش کامپیوتر صادق است. ما باید از آن موسساتی که دیدگاه های ارتدوکس دارند دوری کنیم.
 6. موسسات برتر باید به دانش‌آموزان خود بیاموزند که چگونه دانش خود را در موقعیت‌های زندگی واقعی به کار ببرند و از آن دانش سود ببرند. من ناامید شدم که متوجه شدم این در برنامه درسی آنها وجود ندارد.
 7. حال سوال اینجاست که از کجا میتوانیم مرکز آموزش کامپیوتری به این شکل پیدا کنیم؟ این آسان است! با استفاده از سرویس گوگل جست و جو کن. Learn Computer Academy اگر از Habra آمده باشید رتبه اول را در نتایج جستجوی گوگل دارد.

برای پیدا کردن ما از نقشه گوگل استفاده کنید و Learn Computer Academy Habra را تایپ کنید. شماره تلفن، ایمیل، آدرس وب‌سایت، پیوندهای رسانه‌های اجتماعی و همه چیز را در آنجا خواهید یافت.

تلاش‌های ما در Habra برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند حرفه خود را در محاسبات بسازند، نتیجه داده است. ما در ارائه آموزش مقدماتی کامپیوتر به آموزش حرفه ای در زمینه توسعه و طراحی وب تخصص داریم. ما به شما اطمینان می دهیم که با پیوستن به ما، موفق خواهید شد. در وب سایت رسمی ما www.learncomputer.inمی توانید بیانیه ما را ببینید.

یادگیری مقدماتی کامپیوتر از آکادمی لرن کامپیوتر بهترین فرصت برای دانشجویان هابرا است
آکادمی لرن کامپیوتر دوره ای از کامپیوتر اولیه تا طراحی و توسعه وب ارائه می دهد

چرا باید Learn Computer Academy را برای یادگیری اصول کامپیوتر انتخاب کنید؟

آموزش آکادمی کامپیوتر Learn به روز و با آخرین تکنولوژی روز می باشد. ما معتقدیم که ترجیح می دهید از متخصصان و مربیان با تجربه یاد بگیرید.

چیزی که ما پیشنهاد میدیم:

 1. کامپیوتر پایه – برنامه های اداری، مدیریت فایل، سیستم عامل، سیستم شماره، ایمیل، اینترنت و شبکه
 2. فتوشاپ – روتوش عکس، ویرایش عکس، طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی بنر، طراحی بروشور، طراحی بروشور، طراحی کارت ویزیت
 3. طراحی گرافیک – تئوری طراحی، تئوری رنگ، تایپوگرافی
 4. طراحی وب سایت – طراحی Wireframe، طراحی چیدمان، تجزیه و تحلیل طراحی طرح
 5. توسعه وب – HTML، CSS، Javascript، JQuery، Bootstrap

در نهایت، به نظر من، پس از گذراندن این نوشته طولانی، متوجه می‌شوید که دلایل زیادی برای یادگیری مهارت‌های کامپیوتری در سال 2021 وجود دارد و چه چیزی Learn Computer Academy را از دیگر مراکز آموزش کامپیوتر فوق‌العاده می‌کند.

در پایان، آیا شما این را تا آخر خواندید؟ در این صورت، من صمیمانه از توجه شما قدردانی می کنم. اگر این مقاله را مفید می‌دانید، فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید و آن را منتشر کنید. این به ما انگیزه می دهد تا به کار خود ادامه دهیم. وب سایت Learn Computer Academy را با دوستان خود که در Habra، بنگال غربی زندگی می کنند به اشتراک بگذارید.