منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین معاملات فناوری جمعه سیاه برای فناوران و کارآفرینان در سال 2022

بهترین معاملات فناوری جمعه سیاه برای فناوران و کارآفرینان در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین معاملات فناوری جمعه سیاه برای فناوران و کارآفرینان در سال 2022

وقتی در فن‌آوری هستید، خرج کردن هنگفتی روی نرم‌افزار آسان است، در اینجا دلیل آن است من عاشق معاملات فناوری جمعه سیاه هستم! آنها می توانند پول زیادی را برای ابزارهایی که زندگی شما را می سازند صرفه جویی کنند مسیر آسان تر، به علاوه آنها یک راه عالی برای آزمایش ابزارهای جدید بدون شکستن بانک هستند.

امسال دور هم جمع شدم بهترین معاملات فناوری جمعه سیاه برای افراد فنی، چه در حال حاضر در حال یادگیری مهارت های فنی هستید، چه در حال حاضر در فناوری کار می کنید یا از فناوری برای ساخت و فروش کسب و کار خود استفاده می کنید.

همه چیز از دوره های آنلاین گرفته تا میزبانی وب و نرم افزار بازاریابی را خواهید یافت. و بسیاری از این معاملات هستند بهترین تخفیف هایی که این شرکت ها تا کنون ارائه کرده اندبنابراین تا زمانی که هنوز می توانید سریع آنها را بگیرید!

افشا: من یکی از وابستگان مفتخر به برخی از منابع ذکر شده در این مقاله هستم. اگر محصولی را از طریق پیوندهای من در این صفحه خریداری کنید، ممکن است کمیسیون کمی برای معرفی شما دریافت کنم. با تشکر!

👩‍🏫 تخفیف های دوره آنلاین برای جمعه سیاه

اگر در حال یادگیری کدنویسی هستید، می‌خواهید کدنویسی را یاد بگیرید، یا می‌خواهید به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری (بافندگی، اسپانیایی، طراحی، بازاریابی، عکاسی…) یاد بگیرید، در اینجا بهترین معاملات جمعه سیاه برای خرید وجود دارد.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت های ذکر شده در زیر ممکن است در آینده تغییر کند!

دوره آنلاین

Udemy: تا 85٪ تخفیف دوره ها

مهم نیست که در سال جدید چه چیزی را می خواهید یاد بگیرید، یک دوره آموزشی برای شما در مورد Udemy وجود دارد. فروش مطالعه جمعه سیاه آنها تا 85٪ تخفیف در دوره های آنها به شما می دهد، بنابراین اکنون زمان خوبی برای تهیه مواد آموزشی است!

پیشنهاد شروع می شود: 18 نوامبر

پیشنهاد منقضی می شود: 25 نوامبر

🛒 اکنون از این معامله استفاده کنید.

DataCamp: تا 65٪ تخفیف اشتراک سالانه

آیا می خواهید مهارت های جدی داده را یاد بگیرید؟

شما دسترسی نامحدودی به کل کاتالوگ آنها خواهید داشت که شامل بیش از 360 دوره، 60+ آهنگ و بیش از 90 پروژه است.

پیشنهاد شروع می شود: 17 نوامبر

پیشنهاد منقضی می شود: 8 دسامبر

🛒 اکنون از این معامله استفاده کنید.

💻 میزبانی وب و سایر معاملات فنی مفید برای جمعه سیاه

در خارج از دوره های معمولی، معاملات فناوری جمعه سیاه زیادی وجود دارد. در زیر، من تعدادی از بهترین معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را در مورد میزبانی وب، ابزارهای وب سایت، نرم افزار بازاریابی و سایر قطعات مفید گردآوری کرده ام. نگاه کن

سایت اینترنتی

WP Engine: 4 ماه رایگان در طرح های مشترک دریافت کنید

WP Engine میزبانی سریع و قابل اعتماد برای وب سایت های وردپرسی ارائه می دهد.

قرارداد فناوری جمعه سیاه آنها با ثبت نام در اشتراک‌گذاری چهار ماه کامل به شما رایگان می‌دهدمیزبانی مدیریت شده وردپرس یا طرح میزبانی تجارت الکترونیک یا 20٪ تخفیف در ماه اول شما.

پیشنهاد شروع می شود: 1 نوامبر

پیشنهاد منقضی می شود: 1 دسامبر

کد تبلیغاتی: cyberweekend22 / WPE4FREE

🛒 اکنون از این معامله استفاده کنید.

Liquid Web: بهترین قیمت آنها در طول سال

Liquid Web میزبانی مدیریت شده را برای وب سایت ها و برنامه ها ارائه می دهد. آنها امسال دو معامله جمعه سیاه دارند.

هاست اختصاصی مدیریت شده: با استفاده از کد کوپن BFA2022، 75% تخفیف به مدت 2 ماه و سپس 50% تخفیف ماهانه برای تمام عمر سرور دریافت کنید.

🛒 اکنون از این معامله استفاده کنید.

میزبانی VPS مدیریت شده: با استفاده از کد کوپن BFAVPS22، 60٪ تخفیف برای 4 ماه در برنامه های ماهانه و 75٪ تخفیف برای برنامه های سالانه دریافت کنید.

🛒 اکنون از این معامله استفاده کنید.

پایان پیشنهادات: 30 نوامبر

بهترین معاملات فنی برای جمعه سیاه 2022

امیدوارم یک معامله جمعه سیاه پیدا کرده باشید که شما را هیجان زده کند. اینها بهترین معاملاتی هستند که برای سال 2022 با آنها برخورد کرده ام و نمی توانم صبر کنم تا برخی از آنها را برای خودم امتحان کنم!